logo start header

İş Hayatında Yeni Bir ‘Start’ START ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. START iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Start ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Logo Start iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Start ile İşinizi A’dan Z’ye Etkin Bir Şekilde Yönetin!

 • Logo Start ile çalışmaya kısa sürede başlar,
 • İşlerinizde zamandan tasarruf eder,
 • Maliyetlerinizi azaltır, kazancınıza kazanç katar,
 • İşletmenizin anlık durumunu kontrol eder,
 • Hizmet kalitenizi yükseltir,
 • Müşteri memnuniyetinizi artırırsınız.

Küçük İşletmeler İçin Etkin İşlem Yönetimi

Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, dershane ve galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmenizin günlük işlemlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz

Siparişlerinizi Kısa Zamanda ve Ayrıntılı Biçimde Hazırlayın

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Stok seviyelerinize göre siparişlerinizi Logo Start sizin yerinize verir

Satışlarınızı Kredi Kartı ile Yapın

Satış, tahsilat ve banka geri ödemelerinizi Logo Start ile izleyebilir, tüm hesaplarınız için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz.

Kasanızdaki Nakit Hareketlerini İstediğiniz An Görün

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük iş hayatındaki her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edebilirsiniz.

Çek ve Senetlerinizin Kontrolü Tek Tuş Uzağınızda

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.
Çek ve senetlerin durumlarını kartlar üzerinde adım adım izleyerek, hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Stoklarınızın Alış ve Satışını Kolayca Yönetin

Güncel stok bilgileri, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri gibi bilgileri rahatlıkla yönetebilir ve fotoğraf eklenebilen ürün kartları ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Fatura İşlemleriniz Start ile Hatasız ve Çok Basit

Logo Start ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulursunuz.

Cari Hesap Tanımlarını Kullanarak Müşterileriniz ile İlgili Her Türlü Bilgiye Ulaşın

Müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını izleyip risklerini veya risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesap işlemlerinizi hızlıca işleyebilir, cari hesaplar üzerinden istediğiniz tarihteki ürünlere ait alış ve satış dağılımlarınızı raporlayabilirsiniz.

Taksitlendirme Özelliğinin Kolaylıklarından Yararlanın

Logo Start ile taksitli satışlar yapabilir, tüm fatura işlemlerinizi taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeleri takip edebilirsiniz.

Banka İşlemleriniz Logo Start ile Kontrol Altında

Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Raporlar ile Verilerinizi Kolayca İzleyin

Tablo raporlarınızı istediğiniz sayıda kolona göre sıralayıp raporda yer alan bilgileri seçilecek kolon başlıkları altında gruplarken sonuçları filtreleyebilirsiniz. Logo Start ile rapor çıktısını isterseniz ekrana veya excel dosyasına kaydedebilir, isterseniz tablo ve PDF formatında alabilirsiniz. Kullandığınız raporlar için tanımlamaları kaydedip istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sevkiyatlarınızı teslim tarihlerine bakarak izleyebilirsiniz. Güncel stok bilgilerine mi ihtiyacınız var? Bırakın START sizi stok miktarı, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri hakkında bilgilendirirken fotoğraf eklenebilen ürün kartları, işinizi daha da kolaylaştırır.

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi bilgileri kaydedin, siparişleri tek bir yerden bütün ayrıntılarıyla takip etmenin kolaylığından yararlanabilirsiniz. Fatura kesmeden siparişten başlayarak ödemelerinizi belirleyebilirsiniz. Stok seviyelerinize göre siparişlerinizi START sizin yerinize verir.

Gelen siparişleri irsaliyeye, kestiğiniz irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilirsiniz. Yapacağınız indirim, masraf ve promosyonların formüllerini tanımlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman mal bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygularken ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz.

Müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını izleyip risklerini veya risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesap işlemlerinizi satırlar halinde hızlıca işleyebilir, cari hesaplar üzerinden istediğiniz aralıktaki mallara ait alış ve satış dağılım raporlarını alabilirsiniz.

O halde satışları, tahsilat ve banka geri ödemelerinizi START ile izlemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Tüm hesaplarınız için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz.

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük hayatta rastlanan her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edin.

Bankacılık işleri ile çok mu meşgulsünüz? Artık bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çek ve senetlerin durumlarını (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” gibi) kartlar üzerinde adım adım izleyerek, hiçbir detayı kaçırmazsınız. Durum değişikliklerinden oluşan dekont ve fişleri START sizin için otomatik olarak oluşturabilir.

Kısa sürede çalışmaya başlama ve kullanım kolaylığı

 • Kullanımı kolay arayüz
 • Kart oluşturma sihirbazı
 • Sık kullanılan kayıtlar ile hızlı veri girişi
 • Otomatik kayıt ekleme
 • Kolon gizle/göster özelliği ile size özel ekranlarda çalışma

Artan denetleme ve izlenebilirlik

 • Firma durum penceresi
 • Esnek ve kolay raporlar
 • Etkin stok yönetimi
 • Siparişten başlayıp ödemelere kadar izleme

İşlerinizde zaman tasarrufu ve artan verimlilik

 • Toplu işletmeler (fiyat, KDV güncelleme, faturalama, onaylama)
 • Excel ile veri aktarımı
 • “Raporlarım” seçeneği ile sık kullandığınız raporlara kolay ulaşım
 • Webmaster ile web sitesi oluşturma

Maliyetlerinizde artan kontrol

 • Müşterilerin ödeme ve risk takibi
 • Kredi kartı işlemleri
 • Taksitli satış takibi
 • Harcama takibi, fatura ödeme
 • Banka, kasa ve çek/senet
 • İndirim, masraf ve promosyon uygulamaları

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other