Logo Mind Insight

Logo Mind Insight
Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekilllerde görüntülenmesini sağlar.

Logo Mind Insight (powered by Qlik) iş analitiği ürünü, herkesin sezgileri ile araştırma ve keşif yapmasını sağlayan çok çeşitli esnek ve interaktif görseller oluşturabileceği yeni nesil self servis veri görselleştirme aracıdır.

Logo ürün ailesi veritabanlarını, iş/çözüm ortakları’nın logo ürün aileleri için geliştirdiği uygulamaların veritabanlarını ve ms excel bağlantısını destekler. Logo Mind Insight, Qlik firmasının ikinci nesil kanıtlanmış patentli teknolojisi, qıx associative data indexing motoru üzerine kurulmuştur.

Associative data indexing, kullanıcıların hiyerarşik veya sorgu tabanlı yaklaşımlarda gizli kalabilecek farklı kaynaklardaki veri ilişkilerini keşfetmelerine olanak sağlar. Logo Mind Insight sezgisel araştırma, akıllı arama ve akıllı görselleştirme sayesinde daha hızlı ve derinlemesine analiz sağlar, veri aktarımı ve mobilite sayesinde bilgi paylaşımını artırır. Tüm bunlara ek olarak, kurumsal bilgi yönetimi özellikleri ile doğruluk ve güvenilirliği destekler.

Logo Mind Insight, self servis veri keşfini yeni bir noktaya getirerek, işletmeleri daha fazla bilgiye ve daha hızlı etki – tepki yeteneğine sahip olacağı yeni bir güç ve esneklik düzeyine taşıyarak herkesin içindeki iş analistini ortaya çıkarır. Her seviyedeki kullanıcı için esnek, modern ve self-servis data görselleştirme ve keşif çözümü sunar.

Böylece IT organizasyonlarının bu süreçlerin yönetimi için çaba harcamalarına gerek kalmaz. Sadece tüketim, keşif, analiz, görsel oluşturma ya da iş birliğinin yanısıra Logo Mind Insight herkesin inisiyatif alması için gerekli olan gelişmiş özellikleri sağlar.

Self Servis Görselleştirme ve Keşif

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight, kullanıcının veri ile olan deneyiminde sezgileriyle analiz yapmasını teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır. Herkesin hızlı bir şekilde bilgileri keşfetmesine ve önemli bulgular elde etmesine olanak sağlar. HTML5 destekleyen tüm istemcilerde en uç noktada görselleştirme ve keşif deneyimi sunar, akıllı ve duyarlıdır.

Sezgisel Arama ve Keşif

Logo Mind Insight kullanıcıları, herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan özgürce seçim ve arama gibi doğal etkileşimler ile istediği noktalardan sorularını sorabilirler. Global Smart Search özelliği, kullanıcıların anahtar kelimeleri tüm veri setinde arayarak bulguları ve ilişkileri ortaya çıkarmasına olanak verir.

Akıllı Görselleştirme

Akıllı görselleştirmeler verilere anlam katmak için yeni, yenilikçi teknikler sunar. Bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarım (Responsive Design) özelliklerine sahiptir. Logo Mind Insight, kullanıcıların farklı veri kaynaklarında bulunan veriler üzerinde kendi yollarını izleyip, gözden kaçmış olabilecek bulguları ortaya çıkarmalarını ve gizli kalmış noktaları görmelerini sağlar.

Akıllı Görselleştirme

Kullanıcı Odaklı Tasarlama

Logo Mind Insight ile herkes kendi işinin analisti olabilir. Kullanıcılar, karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, merkezi bir yapıda yönetilen veriler, hesaplamalar ve görseller ile sürükleyip bırakarak analiz yapabilirler. Ayrıca, kod yazmaya gerek kalmadan birden fazla kaynakta yer alan verileri hızlı bir şeklide yükleyebilir ve birleştirebilirler.

Bilgi ve Görüş Paylaşımı

Gruplar ve ekipler Logo Mind Insight ile kolayca iş birliği yaparak daha iyi kararlar alabilir.

Bir bütün olarak Logo Çözüm Ailesi

Logo e-Çözümler, Logo Mind Insight İş Analitiği, Logo CRM ve Logo İnsan Kaynakları portföyü gibi çözümlerle entegre olarak çalışabilen GO 3, bu entegrasyonlar sayesinde KOBİ’lerin iş verimliliğini daha da artırıyor. Logo çözümlerinin yanı sıra Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektöre özel geliştirdiği hızlı ve ekonomik uygulamalar da sisteme entegre edilerek fonksiyonlar daha da zenginleştirilebiliyor.

App-in-app teknolojisi ile iş uygulamanızı zenginleştirin

GO 3 kullanan işletmelerin tüm beklentilerini karşılamak için sunulan widget ve app’ler, Logo’nun “geliştirilebilir ürünler” anlayışını desteklemeye devam ediyor. GO 3 çözümünün yeni arayüzünde bu widget ve app’lerin kullanımını daha da kolaylaştıracak tasarım özellikleri de sunuluyor. İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda Logo ve iş ortakları tarafından geliştirilerek ürün içinde hazır gelen widget’lar veya satın alınan app’ler masaüstüne kolayca eklenip tek tuşla ulaşılabilir hale getiriliyor.

Sanal klavye desteği

GO 3’ün sanal klavye özelliğiyle, tüm işlemler dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarlardan da kolayca gerçekleştirilebiliyor.

İş Birliği ve İletişim

Merkezi bilgi havuzu farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak, kişilerin önemli analizlerinin sonucunu hızlı bir şekilde bulmasına veya ilgili incelemelerin diğer kişilerin kullanımı amacıyla
paylaşılmasına olanak sağlar. lnteractive Data Storytelling özelliği, kişilere analizlerini kullanarak senaryoları ve sonuçları ihtiyaç halinde direkt verilere erişerek ve sonuçlar ile ilgili soruların cevaplarını hızlıca cevaplayarak hikaye gibi oluşturmalarına ve sunmalarına olanak sağlar.

Her Zaman, Her Yerde Mobilite

Logo Mind Insight, sıfırdan mobilite için tasarlanmıştır. Kullanıcılar araştırma, inceleme, oluşturma ve iş birliği gibi tüm özelliklere tüm cihazlardan ulaşabilirler. Birleştirilmiş, dokunma bazlı HTML5 istemci, sezgisel işlemler sunar ve hassas tasarım görselleri, verileri ve işlevleri akıllı bir şekilde uyarlayarak tüm cihazlardan olabilecek en iyi deneyimi oluşturur.