Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

TİGER Sürümleri Modül Farkları

Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise Modül Farklılıklarını İncelemek İçin Tıklayın

Tiger 3 Fiyat Listeleri

Güncel LOGO Tiger 3 Enterprise Fiyat Listesi için tıklayın.

Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerinizi baştan sona optimize edebilir, üretimi anlık olarak izleyebileceğiniz için hataları minimuma indirirsiniz. Üretim modülü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kullanışlı ve pratik arayüz

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3 Enterprise’ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

Esnek Raporlama

Esnek raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız farklı raporların kolaylıkla tasarlanabilmesini sağlar.

Daima Yüksek Performans

ERP çözümü Tiger 3 Enterprise, işletmenizin artan işlem ve veri yükünden bağımsız olarak, her zaman ve her koşulda yüksek performans sağlar.

Güncel Mevzuatlara Uygunluk

Güncel mevzuata ve iş kurallarına uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, işletmenizdeki her biriminin mevzuata uygun olarak çalışmasını sağlar.

Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

App in App

Tiger 3 Enterprise app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Birden çok lokasyondan kullanım

Birden fazla lokasyonda iş yapan şirketler için çok yönlü planlama ve kontrolü destekler.

Güçlü Üretim ve Planlama Desteği

Üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama ve finans yönetimi gibi sistemleri ile tüm şirket içi süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Diğer Şirket İçi Yazılımlarla Entegrasyon

Şirketlerin kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları diğer yazılımlar ile kolayca entegre edilebilir.

Yabancı Dil Desteği

Uluslararası firmalar veya ithalat/ihracat yapan firmalar için yabancı dil desteği sağlar.

Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturun

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Tiger 3 ERP Çözümleri’nin göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor. Tiger 3 ERP Çözümleri ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Tiger 3 ERP Çözümleri, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.

Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın

Tiger 3 ERP Çözümleri içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nin bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca, Tiger 3 ERP Çözümleri ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapabilirsiniz.

Tiger 3 ERP Çözümleriyle, tüm işlemlerinizi tek pencere üzerinden yapabilirsiniz. Çalıştığınız ekrandaki bilgilerinizi korumuş, farklı ekranlar arasında dolaşıp zaman kaybetmemiş olursunuz.

Tiger 3 Enterprise
App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin

Logo’nun Tiger 3 ERP Çözümleri’nin sahip olduğu app-in-app özelliği ile;

  • Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,
  • Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,
  • İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,
  • En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor.
  • Ürünler ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.
Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın

Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile İş Süreçlerinizi Etkin Yönetin

İşletmenizdeki iş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını çalışan düzeyinden başlayarak tüm iş süreçlerinde yaygınlaştırır. Birimler arası bilgi akışını sağlamanıza, kompleks iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanır.
Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilirler. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanır, zamandan tasarruf edilir

Finansal Verilerinizi Yorumlayarak İşletmenize En Uygun Stratejileri Belirleyin

Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri ile stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Rekabet ortamında ve küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlara da uyum sağlayabilirsiniz. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde uluslararası
faaliyetlerinizi takip edebilir, kârlılık analizleri konusunda en güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde esnektir. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibini yapabilir ve elektronik ortamda ihtar gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Cari hesaplarınız için Form Ba-Bs mutabakatlarınızı tek bir tuşla oluşturabilirsiniz.

Uygun Fiyatlandırma ve Zamanında Teslimat ile Müşteri Memnuniyetinizi Artırın

Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin yönetimi Tiger 3 ERP Çözümleri ile sağlanabilir; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilir. Dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi yurtdışı süreçlerini kolaylaştırır. Etkin bir satış ve dağıtım süreci ile operasyonlarınızı doğru ve zamanında yöneterek müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri iyileştirebilir ve müşteri memnuniyetini artırarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.

Tiger 3 ERP Çözümleri ile;

  • Satış ekipleriniz binlerce ürün alternatifi içerisinden müşterileri için en doğru ürünü seçip en uygun fiyatlandırmayı yapabilir.
  • Müşteri bilgilerini ve iş ilişkilerini tarihe göre olarak takip edebilir, işletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar ile otomatik teklif oluşturabilirsiniz.
  • Müşteri ve ürünlere en uygun kampanya stratejilerini belirleyebilir, daha sonra yapılacak kampanyalar için yol gösteren analiz sonuçları elde edebilirsiniz.
  • Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyebilir, rota tanımlayarak etkin bir dağıtım planı oluşturabilir ve performans ölçümü yapabilirsiniz.
Sizin İçin En Kârlı Tedarik Yöntemini Belirleyin

Tiger 3 ERP Çözümleri ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirilebilir, karşılaştırılabilir ve hızlıca satın alma kararı verilebilir. Onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasıyla da zaman ve maliyet tasarrufu sağlanması mümkün olacaktır.

Stok Operasyon Kalitenizi Artırın

Stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip edebilir, anlık stok değer ve seviyelerinizi izleyebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ürünlerin kolay takibini sağlar. Matris arabirimi sayesinde aynı türdeki malzemeleri farklı özellikler ile izler, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişikliği sadece bir tanımı değiştirerek güncelleyebilirsiniz. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeleri sınırsız sayıda birimle takip edebilir, çevrim katsayıları özelliği ile tek bir birim üzerinden raporlama yapabilirsiniz. Ambar yerleşimi ve lojistik yönetiminde kolaylık sağlayan boyut tanımları, malzeme veya stok kutularının boyut bilgilerini tutarak yapılacak yerleştirmelerde en uygun yerleşimin hesaplanmasını da sağlar.

Sabit Kıymetlerinizin Değerini Takip Edin

Mevzuat gereksinimlerinizin yanı sıra satın alma işlemi, sabit kıymetin personele zimmetlenmesi ve elden çıkarılması gibi süreçlerinizi duran varlık yönetimi modülü ile takip edebilirsiniz. Birden fazla amortisman tablosu desteğiyle Vergi Usul Kanunu’na göre yerel para birimi üzerinden, yurtdışı raporlamaya uygun raporlama dövizi üzerinden ve yine TFRS’ye göre yerel para birimi üzerinden amortisman hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca farklı amortisman hesaplarını, ayrı muhasebe hesapları üzerinden muhasebeye aktarabilirsiniz.

Mevzuata ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına (FAS52, IAS, IFRS, TFRS) Tam Uyumlu Çalışın

Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz. Genel muhasebe işlemlerinde yer alan yerel ve raporlama dövizi cinsinden oluşturulan finansal tablo ve raporlar ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, masraf merkezleri ve proje kartlarını yönetim raporlama amacıyla kullanabilirsiniz. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim özelliği sistem tutarlılığı ve kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirir. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer alan e-Beyanname seçenekleri ile hazırlanan beyannamelerin otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yönetici Konsolu Sayesinde İşinizi Tek Bakışta Analiz Edin

Yönetici Konsolunda yer alan, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz göstergeler ile şirketinizin anlık durumunu takip edebilir, özet bilgiler sayesinde karar alma süreçlerinizi kısaltabilirsiniz. Örneğin; en çok satış yaptığınız ürün ve müşterilerinizi izleyebilir, stok ve alacak devir hızını takip edebilir veya kasa ve banka durumunu kontrol edebilirsiniz.

Grup Şirketlerinizin Finansal Durumunu ve Faaliyet Sonuçlarını Tek Merkezden İzleyin

Grup şirketi bazında karlılığınızı, envanterinizi bir bütün olarak görebilir, şirketlerinizin tamamına göre nakit akışını analiz edebilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nin “Konsolide Tablolar” özelliği ile bu işletmelerin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderleri ile gayri nakdi yükümlülüklerini tek bir ortaklığa aitmiş gibi göstererek, finansal durumu ve faaliyet sonuçları hakkında tasarruf sahiplerine, yatırımcılara, denetim mercilerine ve ilgili diğer kişilere bilgi verebilirsiniz

Dış Ticaret Gücünüzü Artırın

Tiger 3 ERP Çözümleri’nin Dış Ticaret Modülü ile işlemlerinizi daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere uygun olarak izleyebilirsiniz. Bu yükümlülükleri Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumun muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçleriyle uyumlu ve entegre olarak takip etmeniz de mümkün.

Logo Çözüm Ailesi Entegrasyonlarıyla Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulun

Tiger HR, e-Devlet, Logo Mind İş Analitiği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Logo CRM gibi uygulamalarla entegre olarak çalışabilen Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’ nın geliştirmiş olduğu uyarlamalar hızlı ve ekonomik çözümler sunar. İşletmenize ve sektörünüze özel bu uygulamalarla ERP fonksiyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Modüller Tiger 3 Tiger Enterprise
Finans Yönetimi Standart Standart
Müşteri/Satıcı Takibi Standart Standart
Nakit Yönetimi Standart Standart
Çek/Senet Takibi Standart Standart
Teminat Takibi Standart Standart
Kasa Modülü Standart Standart
Banka Modülü Standart Standart
Risk Takibi Standart Standart
Duran Varlık Yönetimi
Sabit Kıymet Amortisman Takibi Standart Standart
Zimmetleme Standart Standart
Muhasebe Yönetimi
Genel Muhasebe Yönetimi Standart Standart
Analitik Bütçe Yönetimi Opsiyonel Opsiyonel
Mali Konsolidasyon Opsiyonel Opsiyonel
Maliyet Muhasebesi Standart
Proje Yönetimi Standart Standart
Satış Yönetimi
Fatura/İrsaliye Standart Standart
Plasiyer Takibi Standart Standart
Kampanya Yönetimi Standart Standart
Dağıtım Yönetimi Opsiyonel Opsiyonel
Teklif Yönetimi Opsiyonel Standart
Dış Ticaret Yönetimi Opsiyonel Opsiyonel
Tedarik Zinciri Yönetimi
Satın Alma Yönetimi Standart Standart
Talep Yönetimi Standart Standart
Müstahsil Makbuzu Standart Standart
Tedarikçi Değerlendirme Standart Standart
Malzeme Yönetimi
Seri/Lot Standart Standart
Barkod Takibi Standart Standart
Karma Koli Standart Standart
Malzeme Sınıfları Standart Standart
Sipariş Revizyon Standart Standart
Üretim Yönetimi
Hızlı Üretim Standart Standart
Takım Bozma Standart Standart
Ürün Reçetesi Standart
İş Emri Takibi Standart
Üretim Sabiti Standart
Reçete Revizyonu Standart
Alternatif Malzeme Kullanımı Standart
Varyantlı Reçete Standart
Reçete Maliyeti Standart
Mühendislik Değişikliği Standart
Malzeme Temini Standart
Ayrıştırılmış Maliyet Hesaplama Standart
Planlanan-Gerçekleşen Maliyet Hesaplama Standart
Malzeme Rezervasyonu Standart
Planlama
Ana Üretim Çizelgeleme (MPS) Standart
Malzeme İhtiyaç Planlama (MRP) Standart
MRP Net Değişim Standart
Siparişe Teslim Tarihi Ataması (CTP) Standart
Kaynak Çizelgeleme Standart
Üretim Emri Çizelgeleme Standart
Kalite Kontrol Standart
Döviz Uygulaması
Dövizli İşlemler Standart Standart
Dövizli Muhasebe Standart Standart
Dinamik Kodlama Standart Standart
POS Genius Opsiyonel Opsiyonel
B2B Uygulaması Opsiyonel Opsiyonel
Firma içi Data Aktarımı (FDA) Opsiyonel Opsiyonel
Kayıt Revizyon Takibi Standart Standart
İş Akış Yönetimi Standart Standart
Konfigürasyon Yönetimi Opsiyonel Standart
Yabancı Dil Paketi (Türkçe ve İngilizce) Opsiyonel Opsiyonel
Active Directory Standart Standart
Ürün içi Entegre Çözümler Tiger 3 Tiger 3 Enterprise
e-Devlet Çözümleri Opsiyonel Opsiyonel
e-Fatura Opsiyonel Opsiyonel
e-Defter Opsiyonel Opsiyonel
İş Yeri Bazlı (Şubeli) Opsiyonel Opsiyonel
Dövizli Opsiyonel Opsiyonel
e-Arşiv Opsiyonel Opsiyonel
Uyarlama Araçları Opsiyonel Opsiyonel
Entegre Çözümler Tiger 3 Tiger 3 Enterprise
CRM Çözümleri
Logo CRM Opsiyonel Opsiyonel
Logo Notifier Opsiyonel Opsiyonel
İş Süreç Yönetimi Çözümleri
Logo Flow Opsiyonel Opsiyonel
İş Analitiği Çözümleri
Logo Mind Informer Opsiyonel Opsiyonel
Logo Mind Insight Opsiyonel Opsiyonel
Logo Mind Budget Opsiyonel Opsiyonel
Logo Mind Digger Opsiyonel Opsiyonel
Logo Mind Navigator Enterprise Opsiyonel Opsiyonel
İnsan Kaynakları Çözümleri
Tiger HR Opsiyonel Opsiyonel
Bordro Plus Opsiyonel Opsiyonel
j-guar 3 HR Opsiyonel Opsiyonel
Perakende Bulut Çözümleri
Diva POS Opsiyonel Opsiyonel
Diva Service Opsiyonel Opsiyonel
Tedarik Zinciri Çözümleri
Mobile Sales Opsiyonel Opsiyonel
Neon Opsiyonel Opsiyonel
Ocean Opsiyonel Opsiyonel

Güncel LOGO Tiger 3 Enterprise Fiyat Listesi ve Logo ürünleri diğer güncel fiyat listeleri için tıklayın »